sangle Fusion répertoire lisaaeg jalgpallis Nouvelle arrivee Exploit tenace

FIFA reformikava: jalgpalli MMilt kaovad viigid ja lisaaeg? - Delfi Sport

Jalgpalli EMi otseblogi | Inglismaa ja Taani kohtumine läks lisaajale!

Ameerika jalgpall – Vikipeedia

Holland alistas lisaaja väravast Rootsi ja jõudis esmakordselt MM-finaali |  Jalgpall | ERR
Holland alistas lisaaja väravast Rootsi ja jõudis esmakordselt MM-finaali | Jalgpall | ERR

U-21 EM-il selgusid poolfinalistid, kolm veerandfinaali läksid lisaajale |  Jalgpall | ERR
U-21 EM-il selgusid poolfinalistid, kolm veerandfinaali läksid lisaajale | Jalgpall | ERR

Jalgpalli EMi blogi | Ukraina alistas Rootsi lisaaja viimase minuti  väravast, Inglismaa seljatas Saksamaa
Jalgpalli EMi blogi | Ukraina alistas Rootsi lisaaja viimase minuti väravast, Inglismaa seljatas Saksamaa

Lennukad treenerivahetajad ja lahing kaheksandale kohale - Jalgpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Lennukad treenerivahetajad ja lahing kaheksandale kohale - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Jalgpallis võidakse lisaaja korral hakata lubama neljandat vahetust |  Jalgpall | ERR
Jalgpallis võidakse lisaaja korral hakata lubama neljandat vahetust | Jalgpall | ERR

Tšehhi jalgpallikoondis – Vikipeedia

Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele |  Jalgpall | ERR
Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele | Jalgpall | ERR

Kuressaare karikamäng läks lisaajale, aga jäi seal elektri kadumise tõttu  pooleli | Jalgpall | ERR
Kuressaare karikamäng läks lisaajale, aga jäi seal elektri kadumise tõttu pooleli | Jalgpall | ERR

Kaks ei jäänud kolmandata: jälle lisaaeg, seekord ka penaltid -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kaks ei jäänud kolmandata: jälle lisaaeg, seekord ka penaltid - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

JALGPALLI EM 2021 TULEMUSED: tulemused, tabelid ja seisud

Lisaaja üleminutite värav kukutas Levadia Euroopa liigas konkurentsist |  Jalgpall | ERR
Lisaaja üleminutite värav kukutas Levadia Euroopa liigas konkurentsist | Jalgpall | ERR

Väikestelt karikavõistlustelt kaob lisaaeg - Uudised

Lisaaeg | Global Soccerstore

Jalgpall – Vikipeedia

Jalka CLUB - SAKSAMAA - ITAALIA 1:1 PENALTID 6:5! SEE PENALTILAHING EI  OLNUD NÕRGANÄRVILISTELE Prantsusmaal toimuval jalgpalli EM-il alistas  Saksamaa veerandfinaalis Itaalia penaltitega 6:5, normaal- ja lisaaeg  lõppesid 1:1 (0:0). See oli
Jalka CLUB - SAKSAMAA - ITAALIA 1:1 PENALTID 6:5! SEE PENALTILAHING EI OLNUD NÕRGANÄRVILISTELE Prantsusmaal toimuval jalgpalli EM-il alistas Saksamaa veerandfinaalis Itaalia penaltitega 6:5, normaal- ja lisaaeg lõppesid 1:1 (0:0). See oli

VIDEO | Hispaania läks kiiresti juhtima, Shaqiri värav viis mängu lisaajale  | Jalgpalli EM | ERR
VIDEO | Hispaania läks kiiresti juhtima, Shaqiri värav viis mängu lisaajale | Jalgpalli EM | ERR

VIDEO | Iluvärav, lisaaeg ja üllatusvõitja! U-20 jalgpalli MM-finaal pakkus  kõike | Sport
VIDEO | Iluvärav, lisaaeg ja üllatusvõitja! U-20 jalgpalli MM-finaal pakkus kõike | Sport